Říj 082016
 

schodiste_bez_konce

Kdo hledá věčnou pravdu, bude neustále směrovat svou kontemplaci k sebepoznání, aby se připravil na nový způsob života, neboť správná reflexe je vždy doprovázená vhledem, že pouze nový aktivní život je schopen vést hledajícího na cestě k duševnímu vědomí.

Po miliony let bylo padlé lidstvo zaměstnáno prolamováním nadiru materialismu, aby tak změnilo svůj kurz involuce v evoluci, aby se konečně obnovila jejich cesta nazpět do Otcova domu. Po miliony let se božské bytosti snažily donutit lidstvo, aby plně obnovilo své duševní vědomí, které je v něm organicky přítomno, a aby ho použilo pro jeho vznešený účel, a to dosažení transfigurace.

Transfigurace je transformací nižšího, sebestředného života ve vyšší, božský život. Transfigurace může dosáhnout každá lidská bytost, neboť jádro tohoto vyššího božského pole života nosí v sobě, ve svém srdci.

Srdečně Vás zveme na setkání s rozhovorem nad duchovními tématy, které se uskuteční v neděli 27. listopadu 2016 od 15:30 hodin v pražském centru školy Lectorium Rosicrucianum na adrese Křesomyslova 599/8, Praha 4 – Nusle. Dále bude následovat setkání v chrámu se zamyšlením a hudbou na téma SEBEPOZNÁNÍ A VHLED VEDOU K VĚDOMÍ, které bude zahájeno v 18:00 hodin (je dobré přijít alespoň 15 minut před zahájením).