Srp 282016
 

500px-Aquarius

Zjišťujeme, že se všechen vývoj v této přírodě projevuje pevným řádem: narození, růst, rozkvět, zánik, smrt. Tímto způsobem dosáhneme základního náhledu, že totiž reinkarnace je otáčení kola, je to proces, který automaticky nevyústí v osvobození, nevede automaticky k dosažení vyššího vědomí. Buddha říká: „A i kdyby mi země a pozemský život nabídly vše nádherné a dobré, o čem snili básníci, a dokonce i kdyby všechno zlo a bolest zmizely, má duše by se od toho odvrátila.“ Tímto Buddha odkazuje na původní, božskou duši v naší bytosti.
Co pro nás znamená éra Vodnáře? Víte, že stojíme na prahu nové éry, éry Vodnáře. Bude to období fundamentálních kosmických proměn, které svět a lidstvo zakusí, a také období velkých možností.
Tato kosmická revoluce bude doprovázena vyzařující silou vysoké, gnostické vibrace. Tato pomáhající vyzařující síla se vnoří do všech, kdo touží po obnovení života a odvracejí se od svého života já centrality, takže nový duševní princip bude moci rozkvést. Tito lidé najdou pravý účel života, budou reagovat pozitivně na novou sílu Vodnáře.

Srdečně zveme zájemce na setkání v chrámu se zamyšlením a hudbou na téma DUŠE A LIDSKÁ BYTOST VE SVĚTLE AKVÁRIA, které se uskuteční v neděli 25. září 2016 od 10:30 hodin (je dobré přijít alespoň 15 minut před zahájením), v brněnském centru školy Lectorium Rosicrucianum na adrese Nové sady 676/4 v Brně. Od 12:00 hodin bude následovat společný rozhovor.