Bře 072016
 

„Představte si, že každá vaše myšlenka je ozářena čistým, křišťálově čistým věděním, a že zároveň toto známé vědění ozařuje vaše srdce, takže se vyvíjí cítění, které je kompletně zajedno s tímto myšlením. Skrze tuto intimní spolupráci myšlení a cítění se zcela harmonickým způsobem otvírá nová cesta pro vůli, která bez jakékoliv svévole uvádí v pohyb to, co je nezbytné, aby se toto cítění a vědění obrátilo v čin. Jen si to představte!
Stále více lidí nyní objevuje, že nepotřebují pouze svou hlavu, ale také inteligenci jejich srdce, aby dokázali správně fungovat v nynějším měnícím se světě. Zjišťují, že jejich mysl potřebuje teplo srdce, aby dosáhla vhledu s ohledem na všechny důležité věci života. Doba, ve které žijeme, vyžaduje otevřené srdce. Naše srdce, staré sídlo a symbol lásky, smyslné stejně jako duchovní, je úžasný orgán a obsahuje velká tajemství.
V hloubi našeho srdce totiž leží ukryt náš původ, věčnost. A pokud je naše srdce otevřené, toto jádro věčnosti, tato duchovní jiskra má od začátku přímé spojení se sférou jejího původu.“

Zveme Vás na společný večer na téma MYŠLENÍ SRDCEM.
Úterý 14. června 2016, 18:00 hodin
Lectorium Rosicrucianum, Nové sady 676/4, Brno

Od 19:00 hodin bude následovat zamyšlení v chrámu s hudbou na stejné téma.

Vstup volný

perlorodka