Srp 292013
 

Srdečně Vás zveme na přednášku s projekcí MIKROKOSMICKÁ REINKARNACE, která proběhne v neděli 15. září 2013 od 15 hodin v Domě kultury města Ostravy na ulici 28. října 2556/124 v Ostravě.

Ještě před několika desetiletími byla reinkarnace poměrně neznámým pojmem, ale v současnosti se stala běžnou součástí našeho jazyka. Jaké otázky předkládá reinkarnace před člověka, který hledá pravdu a snaží se odhalit tajemství bytí? Zná člověk své poslání? Uvědomuje si, co všechno dokáže? Je současný stav konečným cílem stvoření? Mají současné snahy lidstva skutečně osvobozující dosah? Jak dlouho se ještě musí otáčet kolo zrození a smrti?

Odpovědi na tyto otázky mohou být nalezeny ve dvojí podstatě člověka. Samotná přednáška je možností naučit se rozlišovat mezi pomíjivými a nepomíjivými hodnotami, tedy zažít tuto dvojí podstatu ve vlastní bytosti a učinit tím první krok na cestě, před kterou stojí každý člověk již odnepaměti. K tomu může sloužit i rozhovor, který následuje po skončení přednášky a na který jsou všichni zájemci také srdečně zváni.

plakat_a4_prednaska-ostrava2013-2