Říj 102012
 

Co je skutečná alchymie? Skutečná alchymie, skutečné umění vytváření zlata a její cíl není vnější, pozemské zlato, ale jedná se zde o tajemné mikrokosmické procesy, které jsou od pradávna předmětem božských mystérií. Boží říše se nachází v samotném člověku. Duchovní příroda je soustředěná v jednom skrytém ohnisku v srdci člověka. Zde se nachází i kámen mudrců.

Srdečně Vás zveme na přednášku s projekcí ALCHYMIE ROSIKRUCIÁNŮ, která se uskuteční v neděli 4. listopadu 2012 od 15:00 hodin v ostravském Domě kultury města Ostravy na ul. 28. října 2556/124.

Dále zveme všechny zájemce na setkání ÚVOD DO UNIVERZÁLNÍHO UČENÍ, kde se mohou formou rozhovorů seznámit s cestou a cílem, o který usiluje škola Zlatého Kříže s Růží, a který byl hledajícímu člověku ukazován odnepaměti. Některé z témat těchto setkání jsou: dva přírodní řády, „člověče – poznej sám sebe“, karma a reinkarnace, vzkříšení a transfigurace, mikrokosmos – makrokosmos, alchymický proces. Setkání budou probíhat ve čtvrtek 8., 15. a 22. listopadu 2012 (v případě zájmu i dále) od 19:00 hodin v ostravském Domě kultury Akord na nám. SNP 2012/1.